Nejlepší bakalářské práce

Rok 2017

V celostátní soutěži agentury CzechTourism o nejlepší studentskou práci v cestovním ruchu zazářil student oboru Cestovní ruch Daniel Strnad.

Se svou bakalářskou prací na téma "Návrh turistické regionální karty Vysočina" získal ve své kategorii 2. místo. Práci prezentoval 21. června 2017 v sídle agentury CzechTourism v Praze. Vedoucí bakalářské práce byla Mgr. Anica Djokić, MBA.

V celostátní konkurenci vysokých škol, které vyučují obor Cestovní ruch, je toto umístění pro VŠPJ významným úspěchem.

Více informací naleznete zde.

Rok 2015

Úspěšný postup do finále - bakalářská práce absolventky oboru Cestovní ruch mezi pěti nejlepšími v celostátní soutěži agentury CzechTourism

Bakalářská práce absolventky oboru Cestovní ruch Vysoké školy polytechnické Jihlava Bc. Nikol Hrbáčové pod názvem "Marketingový výzkum a potenciální vývoj Dolní oblasti Vítkovic" byla zařazena ve své kategorii mezi pět nejlepších, které postupují do finále celostátní soutěže agentury CzechTourism o nejlepší studentskou kvalifikační práci 2015. Finále a vyhlášení vítězů proběhne dne 29. června 2015 v Praze. Vedoucí úspěšné práce byla Ing. Dagmar Frendlovská, Ph.D.

Cílem soutěže, kterou pořádá od roku 2012 Institut turismu agentury CzechTourism, je podpora využití inovačního potenciálu vysokoškolských studentů, hledání podnětných a inovativních nápadů s potenciálním využitím v cestovním ruchu a podpora udržení kvalitních lidských zdrojů v oboru.

Zařazení bakalářské práce do celostátního finále je v krátké době dalším příkladem skvělé reprezentace VŠPJ v celostátní konkurenci ostatních vysokých škol zaměřených na cestovní ruch. Práce Bc. Nikol Hrbáčové zvítězila již koncem roku 2014 v prestižní celostátní soutěži „O nej studentskou práci", kterou vyhlásila Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR).

Stejný úspěch nastal i v roce 2013, kdy absolventka oboru Cestovní ruch VŠPJ Bc. Věra Martinková zvítězila ve stejné soutěži AHR s bakalářskou prací na téma Hodnocení potenciálu cestovního ruchu ve vybraném regionu cestovního ruchu v České republice.

Rok 2014

Absolventka oboru Cestovní ruch Bc. Nikol Hrbáčová se v r. 2014 stala vítězkou v kategorii Bakalářská práce v prestižní soutěži "O nej studentskou práci", kterou vyhlásila Asociace hotelů a restaurací České republiky. Bakalářská práce nese název "Marketingový výzkum a potencionální vývoj Dolní oblasti Vítkovic", vedoucí práce je Ing. Dagmar Frendlovská, Ph.D. Autorce i vedoucí práce k úspěchu srdečně blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci VŠPJ v celostátní konkurenci ostatních vysokých škol zaměřených na cestovní ruch. Foto oceněné absolventky zde.

Vítězka navíc zopakovala úspěch z roku 2013, kdy absolventka oboru Cestovní ruch na VŠPJ Bc. Věra Martinková zvítězila ve stejné kategorii s bakalářskou prací na téma "Hodnocení potenciálu cestovního ruchu ve vybraném regionu cestovního ruchu v České republice". Vedoucí bakalářské práce byla Ing. Ivica Linderová, Ph.D.

Asociace hotelů a restaurací České republiky je profesní nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je podpora podnikatelů v oboru hotelnictví a gastronomie. Vysoká škola polytechnická Jihlava je členem této asociace.

Rok 2013

Již poosmé uspořádala Asociace hotelů a restaurací České republiky celostátní setkání téměř 200 hoteliérů a provozovatelů restaurací na své tradiční Výroční konferenci. Letos se hostitelem této akce stal hotel Best Western Premier Hotel International v Brně.

V odborné části konference vystoupila celá řada významných osobností cestovního ruchu z tuzemska i zahraničí. V jejich vystoupeních měli účastníci konference možnost seznámit se s novinkami a trendy hotelových a gastronomických služeb.

Během galavečera byly uděleny Výroční ceny asociace v 8 kategoriích a zvláštní cena. V letošním roce se k výročním cenám sešlo 57 nominací.

NEJLEPŠÍ STUDENTSKÁ PRÁCE ZAMĚŘENÁ NA OBLAST CESTOVNÍHO RUCHU
Martina Hejdová ze Střední školy a Vyšší odborné školy cestovního ruchu v Českých Budějovicích, získala cenu za absolventskou práci. Věra Martinková z Vysoké školy polytechnické v Jihlavě, získala cenu za bakalářskou práci. Lucie Bradová z Vysoké školy ekonomické v Praze, získala cenu za magisterskou práci.

01153-NEJ_Brno_studentske_prace.jpg

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz