Katedra cestovního ruchu
Navigace

Nejlepší bakalářské práce

Rok 2017

V celostátní soutěži agentury CzechTourism o nejlepší studentskou práci v cestovním ruchu zazářil absolvent oboru Cestovní ruch VŠPJ. Se svou bakalářskou prací na téma "Návrh turistické regionální karty Vysočina" získal ve své kategorii 2. místo. Práci prezentoval 21. června 2017 v sídle agentury CzechTourism v Praze.

V celostátní konkurenci vysokých škol, které vyučují obor Cestovní ruch, je toto umístění pro VŠPJ významným úspěchem.

Rok 2015

Bakalářská práce absolventky oboru Cestovní ruch Vysoké školy polytechnické Jihlava pod názvem "Marketingový výzkum a potenciální vývoj Dolní oblasti Vítkovic" získala 4. místo ve své kategorii celostátní soutěže agentury CzechTourism o nejlepší studentskou kvalifikační práci 2015.

Cílem soutěže, kterou pořádá od roku 2012 Institut turismu agentury CzechTourism, je podpora využití inovačního potenciálu vysokoškolských studentů, hledání podnětných a inovativních nápadů s potenciálním využitím v cestovním ruchu a podpora udržení kvalitních lidských zdrojů v oboru.

Zařazení bakalářské práce do celostátního finále je v krátké době dalším příkladem skvělé reprezentace VŠPJ v celostátní konkurenci ostatních vysokých škol zaměřených na cestovní ruch.

Rok 2014

Bakalářská práce absolventky oboru Cestovní ruch Vysoké školy polytechnické Jihlava pod názvem "Marketingový výzkum a potenciální vývoj Dolní oblasti Vítkovic" zvítězila koncem roku 2014 v prestižní celostátní soutěži „O nej studentskou práci", kterou vyhlásila Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR).

Asociace hotelů a restaurací České republiky je profesní nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je podpora podnikatelů v oboru hotelnictví a gastronomie. Vysoká škola polytechnická Jihlava je členem této asociace.

Vítězka zopakovala úspěch VŠPJ z roku 2013.

Rok 2013

Již poosmé uspořádala Asociace hotelů a restaurací České republiky celostátní setkání téměř 200 hoteliérů a provozovatelů restaurací na své tradiční Výroční konferenci.

V odborné části konference vystoupila celá řada významných osobností cestovního ruchu z tuzemska i zahraničí. V jejich vystoupeních měli účastníci konference možnost seznámit se s novinkami a trendy hotelových a gastronomických služeb. Během galavečera byly uděleny Výroční ceny asociace v 8 kategoriích a zvláštní cena. V letošním roce se k výročním cenám sešlo 57 nominací.

NEJLEPŠÍ STUDENTSKÁ PRÁCE ZAMĚŘENÁ NA OBLAST CESTOVNÍHO RUCHU:
Absolventka oboru Cestovní ruch na VŠPJ zvítězila ve své kategorii s bakalářskou prací na téma "Hodnocení potenciálu cestovního ruchu ve vybraném regionu cestovního ruchu v České republice".

Autorce i vedoucí práce k úspěchu srdečně blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci VŠPJ v celostátní konkurenci ostatních vysokých škol zaměřených na cestovní ruch.

Spojte se s námi

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Kontakt
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
E-mail: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Kontaktní místo kanceláře rektora
Monika Jonášová
E-mail: monika.jonasova@vspj.cz

Studijní oddělení
Telefon: +420 567 141 181
E-mail: studijni@vspj.cz


Moment prosím...